Ada Dreams | VILLAGE

KÖY HAYATINI KONFORLU BİR ŞEKİLDE YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ?
Previous
Next

Gün ışığı pencereden süzülürken horoz sesleri ile mis gibi bir köy gününe uyandığınız, geniş bahçesinde keyifli anlar geçirebileceğiniz, çimlerde yalın ayak dolaşıp rahatlayabileceğiniz bir tatil deneyimine hazırmısınız?

Kayaköy’ün tarihi dokusuna yakışır şekilde restore edilen Ada Dreams | VILLAGE, 2 yatak odası, bir ortak banyo, açık mutfak ve salon bölümünden oluşan 90 m2 kullanım alanına sahip taş villadır. 1,500 m2’lik bahçesinin içerisinde havuz, güneşlenme alanı, organik tarım ile vakit geçirmek isteyen misafirlerimiz için mini bir sebze bahçesi bulunuyor. Köyün mistik havasını iliklerinize kadar hissedeceğiniz tesisimizde sakinlik ve konforu da bir arada yaşayabileceğiniz bir tatil deneyimini keşfeceksiniz.

Villamız, antik çağda Karmylassos olarak bilinen Kayaköy’ün merkezindeki harabelere 10 dakikalık yürüme mesafesinde, 3 dakikalık sürüş mesafesinde yer almaktadır. Köy meydanındaki ünlü kafede yöre halkıyla birlikte Türk kahvenizi yudumlayabilir, kafenin hemen karşısındaki market, fırın ve marketlerden alışveriş yapabilirsiniz. Villamız, Fethiye’nin görülmesi gereken en iyi harikalarından biri olan Ölüdeniz plajına 25 dakikalık, gece hayatının kalbi Hisarönü’ne ise 15 dakikalık sürüş mesafesinde yer almaktadır.

Email: hello@adadreams.com 
Tel & Whatsapp: +90 542 3037232
Konum: Kayaköy mahallesi, Belen caddesi, No: 137, 48300, Fethiye / Muğla, Turkey