Ada Dreams | HISTORY

5,000 YILLIK TARİH İLE BİRLİKTE RUHUNUZU TAZELEMEYE HAZIR MISINIZ?

Previous
Next

Muhteşem bir doğanın içerisinde koca bir tarihin gizlendiği Ada Dreams | HISTORY ile farklı bir tatil deneyimine hazır mısınız?

Binlerce yıllık Kayaköy tarihini her bir köşede hissedebileceğiniz, Kayaköy harabelerinin nefes kesen manzarasına sahip 7 villamız aslına sadık kalınarak özenle restore edilmiştir. Birbirinden farklı özellikler ile tasarlanan villalarımız isimlerini Yunan mitolojisinin en güzel çiçeklerinden ve tanrıçalarından ilham almıştır.  Antik dönemde Karmylassos olarak bilinen Likya uygarlığının önemli yerleşim yerlerinden biri üzerine kurulmuş, eski bir Rum köyü olan Kayaköy’de sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Villalarımız Kayaköy’ün merkezindeki harabelere araç ile 5 dakika uzaklıktadır. Köy meydanındaki ünlü kahvede yerel halkla bir arada Türk kahvenizi yudumlayabilir, aynı zamanda kahvenin hemen karşısında bulunan market, fırın ve manavdan günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca villamız Fethiye’nin görülmesi gereken güzelliklerinden biri olan ünlü Ölüdeniz plajına araçla 25 dakika, gece hayatının kalbi olan Hisarönü mevkiine ise 15 dakika mesafededir.

* 13 yaşından büyük çocuklar kabul edilmektedir.

Villalar hakkında detaylı bilgi için inceleyin ve rezervasyon yaptırın

Email: hello@adadreams.com 
Tel & Whatsapp: +90 542 3037232
Konum: Kayaköy mahallesi, Belen caddesi, No: 80, 48300, Fethiye / Muğla, Turkey