Ada Dreams | EVENTS

Ada Dreams ile hayalleriniz gerçek oluyor. Özel olarak tasarlanmış barındırmak için buradayız 25 kişiye kadar olan etkinliklerin yanı sıra villalarda sizleri ağırlamak, her biri özenle dekore edilmiş, en özel anlarınızı unutulmaz kılmak için.

BLUE BLANC & MIMOSA EVENT

Mavi ve Mimoza ile şık ve butik bir organizasyon için etkinlik tasarımı HISTORY'de Akdeniz etkileri. Beyaz peçeteli mavi ve beyaz tabaklar, gümüş çatal bıçak seti ve küçük mumlarla vurgulanan beyaz şamdan. mimoza ile, tıpkı masallardaki gibi…

Binlerce insanı hissedebileceğiniz Kayaköy ören yerinin nefes kesen manzarasına sahip 7 villa Kayaköy'ün her köşesinde yılların tarihi geçmiş, özenle restore edilerek restore edilmiştir. aslına uygun. Farklı özelliklerde tasarlanan villalar, doğadan ilham alıyor. Yunan mitolojisinin en güzel çiçekleri ve tanrıçaları. Harabelere arabayla 5 dakika önemli yerleşim yerlerinden biri üzerine kurulmuş eski bir Rum köyü olan Kayaköy'ün merkezinde Antik çağda Karmylassos olarak bilinen Likya Uygarlığı'na 25 dakika Fethiye'nin mutlaka görülmesi gereken güzelliklerinden biri olan ünlü Ölüdeniz plajı ve Hisarönü'ne 15 dakika, gece hayatının kalbi. uzak. Ada Dreams | History ile Uzun Hafta Sonu, Sizi kucaklayan eşsiz doğanın ve asırlık tarihin kollarında ihtiyacınız olan motivasyon ve huzur. Enfes lezzetler ve keyifli sohbetler eşliğinde.

Adres

Kayaköy mahallesi, Belen caddesi, No: 80, 48300
Fethiye / Muğla, Turkey